Nápoveda

V nasledujúcom texte nájdete odpovede na najčastejšie otázky kladené našimi klientmi. V prípade, že tu nenájdete hľadanú odpoveď, obráťte sa prosím na našu zákaznícku podporu.


V tejto časti pomocníka sa dozviete ako stiahnuť a nainštalovať program AlbumMaker, určený pre tvorbu fotokníh, kalendárov, apod Ďalej sú tu popísané najčastejšie problémy a ich riešenie pri inštalácii.


Na úpravy, organizácii alebo prezentovanie digitálnych fotografií si nemusíte kupovať žiadne drahé programy. Perfektne vybavené nástroje si môžete stiahnuť z internetu a používať je úplne zadarmo.


Nepodarilo sa vám odoslať vašu zákazku v našom software? Alebo nám chcete poslať nejaký iný súbor? Ukážeme Vám ako použiť nástroj pre manuálne nahrávanie súborov.


Pomocou vzdialeného prístupu Vás do 20 minút naučíme vytvoriť ľahko a efektívne Vašu fotoknihu. Túto službu novo ponúkame iba za 5 €. Pre viac informácií volajte +420 602 71 00 96.


V prípade, že vám naše nápoveda nedokázala pomôcť s vašim problémom, využite služieb našej technickej podpory.


Snažíme sa aby sme vytvárali našim zákazníkom kvalitné a originálne fotoprodukty, ktoré zachytávajú jedinečné chvíle z ich života. Sme radi, že sa nám darí poskytovať služby, ktoré naši zákazníci ocenia.

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk