Telefón Majiteľa Vozidla Spätné Zrkadlo Mount Držiteľov Black Mobil Stojan Mobilný Telefón, GPS Držiak 180° Otáčania Pre 3.5

Telefón Majiteľa Vozidla Spätné Zrkadlo Mount Držiteľov Black Mobil Stojan Mobilný Telefón, GPS Držiak 180° Otáčania Pre 3.5" na 5,5" Scr

Telefón Majiteľa Vozidla Spätné Zrkadlo Mount Držiteľov Black Mobil Stojan Mobilný Telefón, GPS Držiak 180° Otáčania Pre 3.5" na 5,5" Scr

  • €5.94

    €6.98

Telefón Majiteľa Vozidla Spätné Zrkadlo Mount Držiteľov Black Mobil Stojan Mobilný Telefón, GPS Držiak 180° Otáčania Pre 3.5" na 5,5" Displej

Informácie O Produkte:

1.Farba: Čierna.

2.Materiál: ABS.

3.Veľkosť: Prosím pozrite obrázok nižšie.

4.Balenie Obsahuje:1 x Auto Spätné Zrkadlo Mount Držiak.

Vlastnosti Produktu:

1.Univerzálny spätné zrkadlo držiak do auta pre väčšinu mobilných telefónov,mobilné telefóny,smartphony(mobilný telefón a spätného zrkadla nie sú v balení).

2.Dizajn výrobku-jednoduchá, ľahká inštalácia, krásny vzhľad, trvanlivé, 180 stupňový otočný / otočiť základňu. Pre použitie na široký,vhodné pre elektronické zariadenia, plastických materiálov, pohodlné, studený-odolnosť voči vysokej teplote, dlhá životnosť.Cez pevné, vysoko kvalitné spracovanie spôsobom, pena-vyplnené kontaktné plochy, aby sa zabránilo váš telefón vypnutý, stabilnejšie a bezpečnejšie.

3.Produkt nastaviteľné-svorkou je pevne priskrutkovaný na auto spätné zrkadlo, jeho nastaviteľný dizajn sa hodí rôzne veľkosti zrkadlá. Extra pevné hus krku absorbuje vibrácie, ktoré poskytujú stabilné zobrazenie prostredia. Upínacie je pevne priskrutkovaný na auto spätné zrkadlo, jeho nastaviteľný dizajn sa hodí rôzne veľkosti zrkadlá (spätné svorka nastaviteľná hrúbka: 1.5 - 4.5 cm).

4.Jednoduchá inštalácia-nie je potrebné náradie. Pripevnite držiak na chodidlá. Spätné zrkadlo pevným spôsobom, bez toho, pozerať sa dole na hodinky, jednoduchý na obsluhu.

5.Technické detaily: fit 1.9~3.5(palec) šírka mobilné telefóny/smartphony.

Telefón Majiteľa Vozidla Spätné Zrkadlo Mount Držiteľov Black Mobil Stojan Mobilný Telefón, GPS Držiak 180° Otáčania Pre 3.5" na 5,5" Displej

Colné & Clá

Q --Má vaša cena zahŕňa clo alebo DPH, koľko daň musím zaplatiť?

Nie, cena našich produktov nezahŕňa clo alebo DPH. Práve sme účtovať tovaru náklady a prepravné náklady. ak sú účtované s DPH, stačí zaplatiť ho do svojich ciel.

Vo väčšine krajín, budete musieť zaplatiť dane alebo clá na dovážaný tovar. Niekedy tovaru v určitej hodnote, alebo v určitých kategórií, nie uhradiť dane.

Pravidlá sú rozdielne v každej krajine. Bohužiaľ, neexistuje žiadny spôsob, ako nám vedieť, pravidlá, predpisy, zvyky, tradície, postupy, miesta, systémov, systémov, papierovanie, kódy, zákonov alebo rozhodnutí každej jednej krajine.

Preto nemôže a nebude poskytovať rady o daní vo vašej krajine. Ako kupujúci, je to vaša zodpovednosť, ak chcete zistiť, ktoré informácie pred objednávky.

Ak máte zaplatiť dovozné dane a/alebo doplnkové clá a dane z predaja, potom by ste mali platiť, že na kuriér pri doručení balíka(ov). Nemôžeme tento výpočet pre vás a nie je tam žiadny spôsob, ako pre-ju zaplatiť. Ak ste drop-poštovné alebo zaslaním daru položka na niekoho, prosím, uistite sa, že sú si vedomí možnosť museli platiť dane pri prevzatí tovaru.

Štítky: garmin gpsmap 62, gpsmap, držiteľ karty v telefóne, držiak telefónu, haswing cayman, 12v batérie nízke napätie odrezať, 3.5 upevnenie na stenu, 17 mm loptu, držiak do vozidla zrkadlo, 1 palcový loptu mount.


  • Aplikácia: GPS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál:
  • pre:
  • Názov Značky: AUMOHALL
  • Farba:

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good