1 Sada Pre Porsche 987 Cayman LED DRLs Všetky Úplne Nové!

1 Sada Pre Porsche 987 Cayman LED DRLs Všetky Úplne Nové!

1 Sada Pre Porsche 987 Cayman LED DRLs Všetky Úplne Nové!

  • Kategória: misc
  • Kód Výrobku : w1255
  • Dostupnosť : Skladom
  • €246.64


DRLs PRE roky 2006-2008 Porsche Cayman 987 LED 987.2 Facelift Štýl Predný Nárazník Svetlá pre Denné svietenie Hmlové Rámu Orezania

Obutie: 2006-2008 Porsche Cayman 987 Podvozku

Funkcie:

- K dispozícii v jasný objektív

- 987.2 facelift štýl biele LED DRL predný nárazník svetlo, najnovšie trendy a technológie pre tento LED DRL svetlo. Najnovšie crystal objektív LED DRL predný nárazník svetlá vám najnovší facelift Porsche vzhľad.

- To príde ako hmlové svetlo priestorový rám, ktorý by ste z zásob výbava kus, ak chcete úplne nahradiť, že tak môžete ho pekne na vaše auto, ako by to bolo továreň postavená tak. Na rozdiel od iných všeobecne vyrobené LED DRL, toto je vyrobený špeciálne pre toto vozidlo, komplet OEM vzhľad.

- Môžete si vybrať, ťuknite na napájací kábel, aby vaše existujúce malé parkovacie 5w svetlo vo vašej hmlové svetlo (ktoré na LED paneli rozsvieti sa pri zapnutí, že malé parkovacie svetlá) ALEBO môžete vybrať možnosť použiť výrobcu zahrnuté rozvody postroj s modulom na batérie, takže to môže pôsobiť ako Denných prevádzkových Svetlo, ktoré sa zapne pri zapnutí vášho auta motora.

Obsah balenia:

- 2 ks set (ľavé + pravé) - vyrobené podľa HIDLED ELEKTRONIKA - Výborná kvalita!

Podmienka:

- Úplne nový - 100% nikdy nebol použitý

Poznámky:

- To NIE je fit na boxter modely

- Vitajte prechádzať náš obchod pre Uhlíkových Vlákien s COB LED typ DRLs s zatvorte cenu.

Štítky: porsche cayman 987 led, 987 led chvost, bose porsche, 987 boxster, cayman 987 led svetlo, 987 led batožinového priestoru, chatterbait rybolov, cievky kolovrat, cayman 981, rukoväť cayman 987.


  • Položka Druh: Varovný Signál Svetlo
  • Názov Značky: OMHOL

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good