Super Slim 8GB USB MINI Hlasový Záznamník, MP3 Prehrávač Profesionálny Digitálny Hlas/Zvuk/Flash Záznamník hlasový záznam grabadora de voz

Super Slim 8GB USB MINI Hlasový Záznamník, MP3 Prehrávač Profesionálny Digitálny Hlas/Zvuk/Flash Záznamník hlasový záznam grabadora de voz

Super Slim 8GB USB MINI Hlasový Záznamník, MP3 Prehrávač Profesionálny Digitálny Hlas/Zvuk/Flash Záznamník hlasový záznam grabadora de voz

 • €8.13

  €11.30

Super Slim 8GB USB MINI Hlasový Záznamník, MP3 Prehrávač Profesionálny Digitálny Hlas/Zvuk/Flash Záznamník hlasový záznam grabadora de voz Tvar popis

1 vypínač Napájania/záznam, switch

2 + volume plus/kľúčové pre ďalšiu skladbu

3 − hlasitosť mínus/MP3 hudby konverzie kľúč

4 konektor pre Slúchadlá

5 Práci uvedením lampa

Veľkosť prehrávanie MP3 z U diskov high-definition audio mikro hlasový záznamník:dĺžka/šírka/výška/45/17/5 (jednotka:mm)

6 Pôvodnom balení: ( Nie sú súčasťou)

Funkcia používania

1.Vypínač

V štáte nie pripojením ušné sviečky.prepnite vypínač napájania na vyznačené NA konci sa spustite nahrávanie automaticky. a v tej chvíli. indikačnú lampa sa rozsvieti a zhasne automaticky po odparení tri krát. čo dokazuje, vstúpiť do nahrávanie práce štátu. Prepnite vypínač napájania na označené ukončiť, ak chcete nahrávku uložiť.

V štáte pripojením ušné sviečky. prepnite vypínač napájania na vyznačené NA konci. ak chcete prehrať nahrávku alebo súbor MP3 hudobný súbor. a v tej chvíli. indikačnú lampa bude blikať priebežne.

Prepnite vypínač napájania na označené konca. tak, aby všetky práce je uzavretá. a v tejto chvíli. napájanie sa vypne.

2. (+)objem plus/ kľúčové pre ďalšiu skladbu

V štáte pripojením ušné sviečky a hrať.krátko stlačte tlačidlo + tlačidlo na ďalšiu skladbu, a dlho stlačte tlačidlo na ovládanie hlasitosti plus.

3. (−) hlasitosti mínus/ prepínač režimu:

V štáte pripojením ušné sviečky a hrať. krátko stlačte tlačidlo -tlačidlo pre nahrávanie súborov a MP3 hudby, konverzie, prehrávanie. a dlho stlačte tlačidlo na ovládanie hlasitosti mínus.

4. Konektor pre slúchadlá

V štáte zapnutím napájania.je to nahrávka práca štátu bez zapojenia v ušné sviečky.a je súbor hrať štátu a zároveň zapojenie do ušné sviečky.

5. Uvedením lampy:

V nahrávanie štátu. indikačnú lampa musí ísť von automaticky po odparení pre niekoľkokrát. v hracom štátu. to bude pomaly blikať; v nabitá štátu, to bude blikať; a v plnom nabití štátu. to bude vždy na (poznámky: počas nabíjania, to už nie je potrebné zapnutie napájania).

Funkčné parametre

Kapacita batérie: Trvalé asi 8h pričom kontinuálne nahrávanie

Trvalé asi 8h pričom kontinuálne prehrávanie

Formát nahrávania: WAV

Hudobný formát: MP3/WMA/WAV

Trvalé asi 24h pre 2 GB, pričom kontinuálne nahrávanie

Trvalé asi 48h na 4GB pričom kontinuálne nahrávanie

Trvalé asi 96h na 8 gb pričom kontinuálne nahrávanie

Vzorkovacia frekvencia: 48 KHZ

Bitov: 192KBPS

Poznámky: Vzhľadom k záznamu účinok tohto produktu, pomerne jasné, kvalitu a vysokú parametre, ktoré dosiahli najvyššie parametre, nahrávanie súborov je pomerne veľký,preto, prosím, extrahovať a uložiť nahrávku súboru včas.

Teplé tipy: Pre tento stroj je dodávaný s inteligentným reset systému,prosím, uložte súbor sa musia pred pripojením počítača

Poznámka:Toto prepojenie sa predáva iba 8GB, hlasový záznamník

Balenie Zoznam:

1x 8GB, hlasový záznamník

1x usb kábel

1x Slúchadlá

1x anglický Manuál

1. Akceptujeme Escrow. Môžete Zaplatiť cez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi a prevodom na www.fotoknihy-mcl.sk.

2. Prosím uskutočniť platbu čo najskôr, ako je možné tak, že môžete získať položka skôr.

3. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek ďalšie otázky o platbe!

4. Poznámka: Všetky dovozné colné položky je kupujúceho zodpovednosti, ktoré nie sú zahrnuté v predajnej ceny alebo poplatky za doručenie; Ale budeme deklarovať

zásielky ako dar, aby vám pomôžu získať položka cez Colné s nižšou hodnotou.

1. Doprava po celom svete, s výnimkou niekoľkých krajín a APO/francúzskej polynézie.

2. Všetky objednávky budú okamžite spracované a väčšinu objednávok môže byť dodávaný v 5 dní po zaplatení je potvrdené.

3. Vzhľadom na stockout a sviatky, niektoré príkazy môžu potrebovať niekoľko dní na dopravení von, než obvykle. Prosím, buďte trpezliví!

4. My len loď, ktorú chcete potvrdenej objednávky adresy, tak prosím, uistite sa, že vaša objednávka adresu zodpovedá vašej dodacej adresy.

5. Voliteľné doprava spôsobmi: Čína Príspevok Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacke, EMS, DHL, Fedex, UPS, atď.

6. Môžete sledovať zásielku s sledovacie číslo na webových stránkach: 17track.net/en/result/post.shtml? 1. Môžete sa na nás obrátiť a potom odoslať položku späť k nám do 7 dní po položka je doručená. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, budeme to považovať používať a nebude ponúkame vám vrátenie peňazí alebo Výmenu.

2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale. Vedľa, musíte nám a prepravné číslo zásielky a špecifické vrátiť dôvodu. 3. Ponúkneme vám vrátenie peňazí alebo odoslať ste náhrada podľa konkrétnych podmienok a svoju vôľu po odoslaní položky.

4. Budeme znášať všetky prepravné poplatky, ak výrobok je nefunkčné alebo nie, ako je popísané na stránke produktu prepojenie. 1. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetky kupujúcich sú spokojní s našich produktov a služieb.

2. Úprimne dúfame, že si môžete nechať nám perfektný 5 star pozitívnu spätnú väzbu, ak máte radi položky.

3. Prosím, kontaktujte nás, pred otvorením sporu alebo nechajte nám negatívna spätná väzba, a potom dáme vám najlepšie riešenie.

1. Vitajte v našom obchode! Prosím, neváhajte nás kontaktovať na TradeManager alebo E-mail, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov a

Štítky: fotoaparát zmiešavač, mac zvuku, mini spy zvuku, usb kábel rekordér, hlasový záznamník profesionálne video, av tv nahrávač, bezdrôtové audio rekordér, iwatch fotoaparát band, 8gb usb diktafón, audio záznam.


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Externý mikrofón: Áno
 • farba: čierna
 • Funkcia 1: Hlasový záznamník
 • Záznam Audio Formát: WAV
 • Externá Pamäť: No
 • Číslo Modelu: TSR016
 • Dropshipping: Podpora
 • S Reproduktory: Áno
 • Package: No
 • funkcia 6: Nahrávanie Zvuku
 • Hlasom Aktivované Nahrávanie: No
 • funkcia 3: mini hlasový záznamník
 • Funkcia 4: Audio rekordér
 • Prehrávanie Formátov: mp3
 • Funkcia 2: diktafón
 • funkcie 5: Digitálny Hlasový Záznamník
 • Názov Značky: TISHRIC
Chechcheash 2021-01-08

Товар качественный соответствует описанию. Продавец общительный высылает товар в тот же день .Товар пришел в целости и сохранности . Продавец перед отправкой проверил товар на работоспособность.Товар на Украину в Днепр пришел очень быстро в течении недели включая новогодние праздники.ТОВАР И ПРОДАВЦА РЕКОМЕНДУЮ.

Rodriguezlastar 2020-10-22

The seller goes towards if there are quality problems

Dbyiiihuk 2020-10-05

Good voice recorder. Works ok...

Dacyuk Anya 2020-09-24

FYI I have never received the goods. I received a message from the seller telling me that he was sending back the product and since then nothing very disappointed.

Michelleculpepper2000 2020-11-07

he is cheater/ he send phone case instead of this order/ no money back/

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good