Ron Barceló Imperial - 700 ml, voľný od Španielska, Alkohol, Rum

Ron Barceló Imperial - 700 ml, voľný od Španielska, Alkohol, Rum

Ron Barceló Imperial - 700 ml, voľný od Španielska, Alkohol, Rum

  • Kategória: misc
  • Kód Výrobku : w51
  • Dostupnosť : Skladom
  • €23.75


Popis Produktu Ron Barceló Imperial. Botle Rum 700 ml. Štúdia alkoholických: 38% Ron 100% Dominikánskej zdroj, orezanie, destilátov a veku v Dominikánskej Republike. Obmedzenej výroby vzhľadom na jeho starnutie rozšírená od 8 do 10 rokov v barrells Amerického bieleho duba. Package diferenciál, elegantný, jemný, priehľadný, že nič enturbie dokonalý obraz z destilátu úžasný. Ron Barceló začína v roku 1930 s spánku nastaviť Julián Barceló. Narodil sa v Mallorca, Španielsko, ktorí v roku 1930 fundo Barceló & Co. V meste je Zelený nedeľu, Dominikánska Republika. Ron destilát de melazas, najlepšie cana v Dominikánskej Cukru Vysoká a Amerických dubových zreje v barrells, pričom pre dozrievalo bourbon. Na rones španielsky typ sa vyznačuje tým, že je ovocná s vôňou brandy a poznámky chinning poznámky chinning vyrobené sultanas a bobule Barceló odporúča zodpovedná spotreba. Zakázaný ich predaj a konzumácia maloletý je 18. narodeniny. Zloženie Vody, alkoholu a karamelu. Upozornenie Bezpečnosť zneužívanie alkoholu je nebezpečné pre zdravie. Konzumovať s zdržanlivosť. Odtlačok Zakázaný ich predaj a konzumácia maloletý je 18. narodeniny.

Štítky: surron, prípad pre bavlnenou handričkou, coolpad telefón, plavidlá kože, boot caterpillar, KRÁĽ HOLUBOV, audio veža, weasley:, motor qs, krvný crystal.


Maimaiyeuem Chimotminhemthoi 95 2020-11-26

The shipping price is very expensive. He doesn't end up compensating.

Yanasavishhenko 2020-12-28

Well packed and has very good taste, the penalty is that shipping costs are very high and not compensating. I 'd ask for more if it wasn't for shipping

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good