FEKER 110 Kľúče, 3 Pin Mechanické Prepínanie Klávesnice Nahradenie Mechanické Klávesnice Hriadeľ Telo DIY Podobné Svätého Panda

FEKER 110 Kľúče, 3 Pin Mechanické Prepínanie Klávesnice Nahradenie Mechanické Klávesnice Hriadeľ Telo DIY Podobné Svätého Panda

FEKER 110 Kľúče, 3 Pin Mechanické Prepínanie Klávesnice Nahradenie Mechanické Klávesnice Hriadeľ Telo DIY Podobné Svätého Panda

  • €32.06

    €36.86

Špecifikácia:

Značka:Feker

Štýl: Hmatové

Ovládanie Sily: 67g

Stonky Farba: Losos

Počet Prepínače: 110

Halo Prepínač Stonky

Polykarbonátové Top Bývanie

Nylonové Dno Bývanie

3 Pin Prepínač

70 Miliónov Krát Kliknutím

Doska Mount

Mx-Kompatibilný

Unlubed Z Výroby

Funkcie:

-S názov, ako Svätý Panda , tieto spínače sa musel byť .

-Vyrobené s pramení z Halo Vymaže alebo Halo Trues, s bývania nájsť na Invyr Panda prepínače, Svätý Panda prepínače kombinujú to najlepšie z dvoch svetov.

-Výsledkom je elegantný, hmatové spínač, ktorý je uspokojujúci typ.

-Tentoraz nebudeme vopred lubing prepínače.

-Ako originálne náradie je príliš poškodené na vytvorenie nového spustiť, túto dávku bude vykonaná s aktualizovaný náradie.

-Je to tiež stojí za zmienku, že vzhľadom na nepriehľadné bývanie, nebudú nech toľko za-spínač osvetlenia prostredníctvom, ako niektoré prepínače.

Balík Obsahuje:

108 x Mechanické Prepínanie

Upozornenie:

1.Prosím, dovoľte 1-2 mm chyba v dôsledku ručné meranie. Prosím, uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

2.Farba môže mať rôzne ako rozdiel displej, prosím pochopiť.

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená v lehote 15 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 15 dní.

{infomodule}

Položky sú dodávané do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení je vysporiadaný.Ak sa nemôžete dostať váš tovar v čase,obráťte sa na nás po prvé,sme sa wil check a riešiť to pre vás pripravujeme.Budeme odpovedať svoj mail do 24 hodín normálne. niekedy sa trochu meškanie vzhľadom na víkend alebo dovolenku.Ak sa nemôžete dostať na náš mail po uplynutí 48 hodín,prosím, skontrolujte spam, alebo sa obráťte na nás s inými mailovú adresu.

Návrat:

Ak položka DOA(Dead Príchodu),Môže Kupujúci vrátiť do 14 Dní,Budeme ho Nahradiť Nová položka po prijatí DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Pred vami odoslané položky späť

Záruka:

Všetky položky Prichádza so Základnými 3 Mesiac Predajcovia Záruka,ak je položka chybné v 3 Mesiaci,poskytneme vám náhradné withour extra Nabíjačku(vrátane poštovného za poplatok)Po prijatí do Chybné položky.

Ak položka Chybná po 3 mesiace,môže Kupujúci stále odoslať ju späť,Budeme kontaktovať dodávateľa alebo Manufaktúry na Záruku.Kupujúci bude Potrebné zaplatiť Poštovné poplatok Za opätovné odoslanie nahradené položky.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: hrubé keycaps sivá, klávesnica mechan, 4 pin, muž tričko biele, panda prepínač, myš razer, cherry mx rgb prepínač, klinec prenos, gateron rgb prepínač, holi panda.


  • Package: Áno
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Ostatné
  • Produkty Stav: Skladom
Cena Chaingang Fu 2020-11-25

Description for each have product, each with a No. The deviation.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good