Akryl/PMMA 1-Stranný Trblietavé Farebné Listy 3.0 mm pre Jewelries, Remeslá, Umelecké Diela, Dekorácie - Silver Grey (CA8712)

Akryl/PMMA 1-Stranný Trblietavé Farebné Listy 3.0 mm pre Jewelries, Remeslá, Umelecké Diela, Dekorácie - Silver Grey (CA8712)

Akryl/PMMA 1-Stranný Trblietavé Farebné Listy 3.0 mm pre Jewelries, Remeslá, Umelecké Diela, Dekorácie - Silver Grey (CA8712)

 • Kategória: Home Decor
 • Kód Výrobku : w612
 • Dostupnosť : Skladom
 • €53.40


- Výrobok: 1-Stranný Trblietavé List (Nepriehľadné na druhej strane s rovnakej farby) - Materiál: Akryl/PMMA - Výrobu Typ: Cast - Farba: Silver Grey - Tolerancia: +/-0.2 mm hrúbky +/-2.0 mm na dĺžku a šírku - Povrchová úprava: Obe strany lesklý - Ochrana: Maskovanie na oboch stranách s PE fólie - Rezanie Techniky: Laserom, CNC router, šperky videl, videl tabuľka

*Vezmite prosím na vedomie, to je zoznam pre jednu farbu z 1-Stranný Jemné Trblietavé list. Pre zmiešané farby listov v objednávke prosím, presuňte sa na:

i-Materiály® Akryl Lesklé fólie sú ponúkané v mnohých pevné, a prakticky neobmedzenú vlastné zmesi, farby formulácií. Tým, že kombinuje vlastné farebné akrylové ako základová farba spolu so stanovenými zmes Lesk, dizajnéri môžu vytvoriť zaujímavé nové vizuálne efekty. Lesk rôznych tvarov a veľkostí, ako aj nové holografické a dúhové lesk pridať na nekonečné množstvo možností pre projektantov.

- Vezmite prosím na vedomie, že účtovná produkty sme pre manipuláciu sú všetky vyrobené RUČNE. Veľkosti, hrúbky a farby zastupovanie sa vzťahuje na výrobné rozptyl a nemusí byť presný. Tiež upozorňujeme, že nastavenia monitora sa môže líšiť od počítaču k počítaču a môže narušiť skutočných farieb.

- Položky, ktoré sú predávané na "as is" základe, spýtajte sa, prosím, všetky otázky pred nákupom, aby sa zabránilo dostať položky, ktoré nie sú spokojní s.

- My len loď na potvrdil, adresu, ktorú www.fotoknihy-mcl.sk. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa zapísaná v www.fotoknihy-mcl.sk zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

- List výrobky väčšinou potrebné rezať na veľkosť a bude mať pripravený na odoslanie 3~5 dní po prijatí platby (okrem sobotu, nedeľu a vo Sviatok). Balíky budú vykonávané Celosvetovej Obchodnej Express služby (FedEx, DHL, UPS, TNT, DPEX, SPSR alebo EMS), ktoré zvyčajne trvať 5-8 pracovných dní pre dodanie.

- Radi by sme pokrytie nákladov na balenie, manipulačné poplatky a tých, ktoré sú spojené s poštovné. Kupujúci by byť zodpovedný za ciel, daní a colné odbavenie poplatky, ako požaduje právnymi predpismi krajiny.

- Snažíme sa o najviac spoľahlivý a hospodárny spôsob, ako prepravné služby pre našich zákazníkov. Skutočne medzinárodný dodanie je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.

- Kupujúci berie na vrátenie poplatkov.

- Všetky výnosy musí vykonať do 7 dní po úspešnom dodaní podľa sledovanie záznamu, a uistite sa, že vrátený tovar je v pôvodnom a nevyužité stave a nikdy namontovaný. Nepodmienené, vrátenie alebo výmena tovaru nebudú akceptované po 7 dní od dátumu úspešné doručenie.

- Po položka sa vrátil a kontrolované, ako prijateľné, vrátenie alebo výmenu/náhradu by sa spustí okamžite.

- 200 mm x 100 mm ≈ 8" x 4" - 300 x 200 mm ≈ 12" x 8" - 300 mm x 300 mm ≈ 12" x 12" - 400mm x 300mm ≈ 16" x 12" - 600mm x 300mm ≈ 24" x 12" - 600mm x 400mm ≈ 24" x 16" - 600mm x 500mm ≈ 24" x 20" - 600mm x 600mm ≈ 24" x 24" - 900 mm x 600 mm ≈ 36" x 24" - 1000mm x 600mm ≈ 40" x 24" - 1200 mm x 600 mm ≈ 48" x 24"

Štítky: námestie akryl list, strieborná sparkle akryl list, corian akryl list, mráz akryl list, vlastné akryl list, acetát akryl list, mirrorized akryl list, zakrivené akryl list, zlaté akryl list, rám akrylátová list.


 • Povrchová úprava: Dvojité Lesklý
 • farba: striebro šedá
 • Hrúbka: 2.8 mm~3.0 mm
 • Číslo Modelu: CA8712
 • Výrobný typ: Obsadenie
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: Jednostranný Trblietavé
 • Názov Značky: i-Materiály
 • Tvar: Obdĺžnik
 • Štýl: Moderné
 • Materiál: Akryl

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good