(PCB čip na ochranu)DTAP na TA4F 4-Pin konektor pre zvuk zariadenia 833 / Škorpión

(PCB čip na ochranu)DTAP na TA4F 4-Pin konektor pre zvuk zariadenia 833 / Škorpión

(PCB čip na ochranu)DTAP na TA4F 4-Pin konektor pre zvuk zariadenia 833 / Škorpión

  • €18.42

    €23.02

Vlastnosti Produktu

Každý kábel bolo testované, aby sa zabezpečilo, že nie sú žiadne skratu ,bez možnosti členenie problémy pred odoslaním, a to workes skvelé!

Dĺžka kábla:30-100 cm v zásob Vlastnej Dĺžka : ostatné dĺžka káblov,by sme mohli prispôsobiť s ňou,prosím, poznámku slová alebo sa obráťte so mnou Plug: DTAP(PCB čip na ochranu) Plag B: ta4f 4PIN

Milí priatelia: Vitajte v našom obchode,mohli by ste prosím niekoľko minút trvať, kým sa na to pozerať návod? ďakujem. 1: Ak potrebujete zváracích káblov za konektor, by ste lepšie poskytovať paramper kábla a špecifikácia konektor. Ak je to pre profesionálneho vybavenia kábel, uveďte zvaru definícia. 2:Máme dobrú cenu a pre veľké množstvo, a sme schopní prispôsobiť s káblom podľa požiadaviek zákazníka 3:prosím, odoslané správy a povedzte nám, aké chceš, keď si urobiť objednávku! 4:Bez ohľadu na to, aká je vaša množstvo, ktoré by sme radi vám zašleme tovar včas, a bude ponúkať sledovacie číslo na vás, aby ste postupujte tovaru hore. 5:Vážený klient, ak je vaša objednávka viac ako USD $200, zabezpečíme express dodanie, tovar vám dorazí v 5days. a objednávky menej ako USD $200, zabezpečíme www.fotoknihy-mcl.sk Štandardná Doprava/ Čína Príspevok malé paketové/ ePacket tovar dorazí v o 15 dní. Alebo si vybrať DHL Express platiť za dopravu. Zašleme vám ju na deň si ho kúpiť. 6: Ak je balík, ktorý ste dostali je zle (alebo poškodený), nie je potrebné vrátiť to, prosím, kontaktujte nás v čase, pošleme vám ju znova.

Štítky: 9 pin pätice trubice, 3 pinový mini-xlr, zvuk hluku, kvapkadla ampulka, blok zlato, mini xlr konektor ta4f, 8 kanálov optocoupler izolácie, d klepnite na napájanie, cc2500, d usb.


  • Číslo Modelu: zvukové zariadenia, 833 / Škorpión
  • Názov Značky: SZJELEN
Zamiragilmanova 2020-12-08

thnks! good seller! fast shippment.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good